Księgowość online

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, biuro rachunkowe TAXA wprowadziło możliwość księgowości online. Cały proces współpracy odbywa się bez konieczności wychodzenia z domu.

 • podpisanie umowy z klientem za pomocą elektronicznego podpisu
 • możliwość przekazywania dokumentów w formie online
 • sporządzanie i przekazywanie dokumentów do US w formie elektronicznej
 • spotkania w formie zdalnej

Zastanawiasz się nad tym, by zacząć prowadzić księgowość twojej firmy online? Biuro Rachunkowe TAXA to miejsce idealne dla Ciebie! Jesteśmy dużym, licencjonowanym biurem rachunkowym, które oferuje usługi księgowo-kadrowe nie tylko na terenie Krakowa i okolic, ale również w formie internetowej.

Czy warto skorzystać z księgowości online?

Poprowadzenie księgowości online to świetne rozwiązanie dla każdego nowoczesnego przedsiębiorcy. Często korzystają z niej właściciele małych i średnich firm, które nie dysponują własnym, firmowym działem księgowym. To również bardzo wygodne rozwiązanie dla właścicieli działalności jednoosobowych. Pozwala bowiem wysłać faktury oraz zaksięgować wpłaty, będąc w dowolnym miejscu na świecie.
 
Wystarczy jedynie dostęp do internetu. Wykwalifikowany specjalista zajmie księgowością Twojej firmy, dzięki czemu zyskasz stałą opiekę nad finansami w swoim przedsiębiorstwie. Dlatego nie zwlekaj i wybierz nowoczesną księgowość online!
 

Dlaczego warto rozliczać przychód i prowadzić księgowość online z Biurem Rachunkowym TAXA?

Księgowość internetowa to przyszłość naszej branży – dlatego też udostępniliśmy naszym klientom usługę, która pomoże każdej firmie prowadzić księgowość i rozliczać podatki zdalnie. W dodatku pomożemy Ci odnaleźć się w przepisach księgowych i odpowiemy na wszelkie pytania.

Dążymy do tego, by ulepszać nasze usługi i regularnie poszerzamy jego funkcjonalność. Oferujemy także usługi takie jak pełna księgowość i księgowość uproszczona,
Dzięki temu, wszystkie sprawy księgowe załatwisz bez konieczności wychodzenia z domu. Tym samym zaoszczędzisz na czasie i dojazdach do biura.
 
Chronimy dane osobowe naszych klientów i przykładamy ogromną wagę do bezpieczeństwa. Nie marnuj więc swojego cennego czasu – skorzystaj z usług TAXA Kraków, dołącz do grona naszych zaufanych klientów. Przekonasz się, że prowadzenie księgowości swojej firmy jeszcze nigdy nie było łatwiejsze! Nie trać czasu i ciesz się profesjonalną Księgowością Online już dziś. Zapoznaj się z naszą ofertą, a przekonasz się, że prowadzenie księgowości swojej firmy jeszcze nigdy nie było łatwiejsze!
W TAXA świadczymy usługi księgowe online zarówno osobom prywatnym, jak i dla firm. Dlatego też w ramach współpracy z nami otrzymasz:
 • Pomoc i wiedzę naszych w pełni wykwalifikowanych ekspertów z zakresu rachunkowości i podatków;
 • Pełne zaangażowanie naszych ekspertów i 100% profesjonalizmu;
 • Terminową realizację zlecenia;
 • Możliwość wysyłania faktur i innych dokumentów w formie online;
 • Możliwość podpisywania dokumentów za pomocą elektronicznego podpisu;
 • Możliwość sporządzania i wysyłania dokumentów do US w formie elektronicznej;
 • Spotkania z naszym zespołem w formie zdalnej;
 • Darmową wycenę oferowanej przez nas usługi.

Dodatkowo świadczymy również doradztwo podatkowe i pośrednictwo finansowe. Chętnie dzielimy się naszym wieloletnim doświadczeniem, dlatego też prowadzimy szkolenia indywidualne i grupowe dla przedsiębiorców i pracowników. Jeśli więc potrzebujesz wsparcia w zakresie różnego rozliczeń, podatków i księgowości – koniecznie skontaktuj się z naszym zespołem, a z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania.

Księgowość online twojej firmy – skorzystaj z usług TAXA Kraków

W TAXA prowadzimy kompleksowe usługi księgowe, dlatego też swoim klientom oferujemy nie tylko księgowość online. W naszym asortymencie znalazła
się m.in. pełna księgowość, księgowość uproszczona, planowanie oraz zarządzanie finansami oraz księgowość wspólnot mieszkaniowych. Ponadto zajmujemy się audytami i sprawami administracyjnymi, jakie wynikają z działalności gospodarczej. Oferujemy także obsługę kadr i płac, na także wsparcie doświadczonych doradców podatkowych oraz prawnych. Analizując księgi przychodów jesteśmy też w stanie dokonać optymalizacji podatkowej.

Natomiast na naszych szkoleniach dla przedsiębiorców,  księgowych i firm omawiamy zagadnienia, z zakresu wystawiania faktur VAT, deklaracji podatkowych, prowadzenia ewidencji itd. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Powierz nam rachunkowość swojej firmy i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!

Masz pytania?
Zadzwoń!

(+48) 12 260 42 30

Darmowa wycena

Nasze usługi wyceniamy indywidualnie. Jeżeli chcesz otrzymać darmową wycenę, wypełnij formularz lub skontaktuj się z nami.