Oferta

Nasze Usługi Księgowe

Zachęcamy do skorzystania z naszej bogatej oferty. Świadczymy kompleksowe usługi księgowe dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw posiadających różną formę prawną.

Obsługa księgowa w naszym biurze rachunkowym i księgowym TAXA znajdującym się na terenie miasta Kraków cechuje się profesjonalizmem, niezależnie od tego, jakiego rodzaju działalność gospodarczą prowadzisz. Poniżej, znajduje się krótki opis naszego biura i proponowanych przez nas usług. Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj dalej!

Usługi księgowe Kraków – biuro rachunkowe w Krakowie

Biuro rachunkowe TAXA to przedsiębiorstwo, które zostało założone w 1994 roku. Wieloletnie doświadczenie powiązane z ciągłym rozwojem i śledzeniem na bieżąco zmian prawno-księgowych, świadczymy swoim klientom szeroki zakres usług na najwyższym poziomie. Na próżno szukać lepszego biura rachunkowego z wyspecjalizowaną kadrą, ponieważ proponowane przez nas kompleksowe usługi z zakresu księgowości nie mają sobie równych.

Obsługujemy klientów na terenie Krakowa oraz wykorzystujemy odpowiednie narzędzia, aby klienci z innych lokalizacji mieli łatwy dostęp do oferowanych przez nas usług. Wszystkie działania, które prowadzimy pozwalają, wyręczyć Państwa od wyczerpujących czynności rozrachunkowych i od biegania po urzędach. Jesteśmy biurem rachunkowym, któremu możesz zaufać!

Szeroki zakres usług księgowych w biurze rachunkowym Kraków

Oferujemy swoim klientom dużą ilość usług, których realizowanie jest możliwe dzięki rozwiniętej i liczebnej kadrze wyspecjalizowanych pracowników, którzy wyróżniają się profesjonalizmem na każdym kroku. Jakie usługi są dostępne w biurze rachunkowym TAXA?

 • Pośrednictwo finansowe.
 • Prowadzenie ewidencji podatkowych (ryczałt ewidencjonowany).
 • Rozliczanie PIT.
 • Rozliczenia roczne.
 • Prowadzenie księgowości (prowadzimy księgi przychodów i rozchodów – pełna księgowość).
 • Pomoc w likwidacji działalności gospodarczej.
 • Prowadzenie ksiąg rachunkowych.
 • Pomoc w pozyskiwaniu finansów (pośrednictwo finansowe).
 • Outsourcing księgowości (m.in. prowadzenie ewidencji podatku VAT, środków trwałych, reprezentowanie klienta przed Urzędem Skarbowym i ZUS)
 • Usługi kadrowo-płacowe (pomagamy w prowadzeniu firmy w zakresie kadr i płac zajmując się takimi aspektami jak: sprawy kadrowe – prowadzenie ewidencji czasu pracy, wypełnianie świadectwa pracy itp. oraz system płacowe – wynagrodzenia, składki, urlopy).

Każda firma potrzebuje najlepszych księgowych, aby w odpowiedni sposób funkcjonować. Dzięki naszym usługom nie tylko zadbasz o bezpieczeństwo swojej firmy pod względem podatkowym. W wielu przypadkach dobrze prowadzona księgowość pozwala zaoszczędzić środki firmy, które można wykorzystać na dalszy rozwój prowadzonej działalności.

Oferta księgowości online

Biuro rachunkowe TAXA obsługuje swoich klientów online. Jak to działa? Księgowość online jest prowadzona w pełni z pomocą odpowiednich narzędzi, dzięki czemu nasi klienci nie muszą wychodzić z domu lub firmy, aby przekazać księgowym dokumenty i informacje.

Dodatkowo usługa księgowości online pozwala na realizowanie elektronicznych podpisów, sporządzanie i przekazywanie dokumentów do Urzędu Skarbowego, umawianie się na spotkania w formie zdalnej z reprezentantami naszego biura rachunkowego oraz prowadzenie przez nas książki przychodów i rozchodów. W ten sposób prowadzona rachunkowość jest stworzona również dla klientów z Krakowa oraz innych lokalizacji.

Cennik usług księgowych Kraków – cennik biura rachunkowego

W naszej firmie nie posiadamy cennika dla wszystkich klientów, ponieważ nasze usługi są wycenianie indywidualnie. Cennikiem biura rachunkowego TAXA jest system szybkiej wyceny. Wycena usług z zakresu księgowości jest możliwa poprzez skontaktowanie się z przedstawicielami naszego biura przez wiadomość e-mail lub numer telefonu.

System szybkiej wyceny – na naszej stronie internetowej znajdziesz formularz wyceny, który umożliwi Ci podanie wszystkich niezbędnych informacji potrzebnych do wycenienia usług, których potrzebujesz. Jakie informacje musisz posiadać, aby poprawnie wypełnić formularz wyceny?

 • Imię i Nazwisko.
 • Adres e-mail.
 • Numer telefonu.
 • Status prawny prowadzonej działalności gospodarczej.
 • Ilość pracowników firmy.
 • Miesięczna ilość dokumentów do księgowania.

Należy podkreślić, że wycena usług jest w pełni darmowa i dostępna dla każdego klienta bez względu na formę kontaktu.

Doradztwo podatkowe w 2022 roku – księgowość dla firm i nie tylko

Biorąc pod uwagę ilość zmian w prawie dla przedsiębiorców i biur rachunkowych, oferujemy usługi w zakresie doradztwa podatkowego. Nasze profesjonalne usługi są skierowane do osób fizycznych oraz prawnych w formie porad, przygotowywania dokumentów (formularzy rejestracyjnych, zgłoszeń, dokumentów kredytowych i innych).

Doradzamy również w zakresie form opodatkowania firm i minimalizacji obciążeń podatkowych. Za hasłem „Doradztwo podatkowe” kryje się również reprezentowanie naszego klienta w Urzędzie Skarbowym oraz Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych.

Biuro księgowe z rzetelną obsługą – Biuro Rachunkowe Taxa

Nasze biuro rachunkowe swoje działania prowadzi na podstawie zaufania. Z tego względu dbamy o takie aspekty jak:

 • uprawnienia – licencja na prowadzenie ksiąg rachunkowych nr 8075/98,
 • bezpieczeństwo – odpowiedzialność za prowadzoną dokumentację leży po naszej stronie,
 • doświadczenie i kompetencje – nasi pracownicy są wykwalifikowani, doświadczenie i bez przerwy rozwijają swoje umiejętności w zakresie księgowości dzięki odpowiednim szkoleniom,
 • zmiany prawne – jesteśmy na bieżąco ze wszelkimi zmianami w prawie,
 • rozwiązujemy problemy – jeżeli przez zaistniałe zmiany prawne pojawia się jakikolwiek problem – natychmiast go rozwiązujemy na korzyść naszych klientów,
 • zaufanie – wiele firm współpracuje z nami od momentu naszego powstania, dzięki czemu budujemy relacje, które pozwalają nam dopasować nasze usługi bezpośrednio pod potrzeby klienta.

Prowadzimy usługi rachunkowe w świetnej lokalizacji – księgowość Kraków

Biura rachunkowe TAXA to wspaniały wybór dla osób z Krakowa i okolicznych miejscowości, którzy nie chcą korzystać z usług online. Pełną obsługę księgową realizujemy w naszym biurze znajdującym się na obrzeżach miasta Kraków.

Dołącz do grona osób, zadowolonych z naszych usług i dowiedz się więcej na stronie www.taxa.karkow.pl lub skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowegoodpowiemy na każde pytanie dotyczące usług biura rachunkowego TAXA.